Pieczęć prewencyjna
Monitoring należności
Windykacja pozasądowa
Windykacja bezpośrednia
Windykacja sądowa
Przejęcie i odbiór przedmiotów
Zarządzanie płynnością finansową
Pomoc prawna
Usługi detektywistyczne
Zakup wierzytelności
Postępowanie windykacyjne prowadzone przez PROBUS cechuje duża indywidualność podejmowanych działań oraz bezpośrednie podejście do dłużnika. Działania prowadzone są zawsze w ramach obowiązujących przepisów prawa.
Z uwagi na rozbieżność przepisów prawa, postępowanie windykacyjne poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej jest ustalane indywidualnie dla każdego kraju w zależności od Państwa potrzeb.
Naszą domeną jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem na każdym etapie windykacji
Celem pierwszorzędnym jest uzyskanie wpłaty całości zadłużenia na Państwa konto. Każda decyzja mająca wpływ na realizację zlecenia windykacji jest uzgadniana z Klientem.
Nasze wynagrodzenie oparte jest na zasadzie success fee, czyli wynagrodzenie płatne jest po skutku,tylko od odzyskanych i zapłaconych przez dłużnika kwot. Nie pobieramy również zaliczek na poczet czynności windykacyjnych w sprawach krajowych.
W celu uzyskania więcej informacji bądź wyceny Państwa należności zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod nr tel. +48 22 465 93 60 bądź , który udzieli Państwu szczegółowych informacji dotyczących oferty.
Wywiad gospodarczy
Dzięki współpracy z nami otrzymują Państwo min:
• obsługę na najwyższym poziomie bez utraty zaufania Klientów • dedykowanych pracowników, dla których windykacja to pasja • indywidualne podejście w windykowaniu należności od dłużnika • brak opłat wstępnych i zaliczek na poczet czynności • darmowy dostęp do zleconych spraw 24h przez 7 dni w tygodniu • pieczęć prewencyjną bez opłat
Nowoczesna windykacja należności
Copyright © by PROBUS Rajchel & Ludwicki Spółka Jawna, ul. Piotra Wysockiego 20/15, 03-388 Warszawa, NIP 5242704718, REGON 142361274, KRS 0000354352
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Strona główna
Firma
Oferta
Szkolenia
Kariera
Kontakt
Aktualności
ePanel Klienta