Ludzie to najważniejszy kapitał, dlatego też cenimy pracę i wysiłek oraz doceniamy wiedzę i doświadczenie. Tworzymy przyjazne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi i osiąganiu sukcesów, a także dbamy o partnerskie stosunki w pracy. Zapewniamy odpowiednie szkolenia podnoszące kwalifikacje i motywujący system pracy. Premiujemy najlepszych i nagradzamy wytrwałych.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku, świadczącą kompleksową obsługę w zakresie windykacji należności. Elastyczność i dyspozycyjność to cechy dominujące w nowoczesnej windykacji, które pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta.
Jeśli jesteś osobą wytrwale dążącą do celu, a zarazem stanowczą i odporną na stres to praca w windykacji jest dla Ciebie.

Osoby zainteresowane pracą w PROBUS prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) wraz z aktualnym zdjęciem na adres email:
rekrutacja@probus-windykacja.pl z zaznaczeniem w temacie stanowiska, na którym chcieliby Państwo pracować oraz działu: Dział Handlowy, Dział Windykacji.
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
"
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PROBUS Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
"Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie."
-
Lee Iacocca
Nowoczesna windykacja należności
Copyright © by PROBUS Rajchel & Ludwicki Spółka Jawna, ul. Piotra Wysockiego 20/15, 03-388 Warszawa, NIP 5242704718, REGON 142361274, KRS 0000354352
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Strona główna
Firma
Oferta
Szkolenia
Kariera
Kontakt
Aktualności
ePanel Klienta