RROBUS jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku, świadczącą kompleksową obsługę w zakresie windykacji opartą na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Zdobytą praktykę oraz informacje, PROBUS przekształca w cenne dla Klientów dane, które pomagają w budowaniu stabilnych i pewnych kontaktów z kontrahentami. Nasze nowoczesne rozwiązania pozwalają na odzyskanie należności szybko i skutecznie bez większych nakładów finansowych z Państwa strony.

Współpracujemy z wieloma podmiotami świadczącymi usługi informacyjne a także windykacyjne i detektywistyczne, które pozwalają na precyzyjne i szybkie działania na terenie całego kraju. Dzięki tak dużej sieci współpracowników naszym Klientom zapewniamy szybki dostęp zarówno do informacji o firmach, jak i dłużnikach.
Nowoczesna windykacja, to przede wszystkim wysoka skuteczność działań i elastyczność w podejmowanych czynnościach. Nasze procedury są ciągle udoskonalane, by świadczone dla Państwa usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

PROBUS Świadczy swoje usługi nieprzerwalnie od kwietnia 2010 roku i jest zarządzany przez dwóch prawników mających duże doświadczenie teoretyczne oraz praktyczne w windykacji należności na wszystkich jej etapach.
Piotr Ludwicki – Dyrektor Generalny
Absolwent Wydziału Prawa w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Ukończył również Podyplomowe Studia Windykacji Należności w Instytucie Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalista w windykacji umów leasingowych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży windykacyjnej, które zdobywał pracując w firmach i korporacjach krajowych jak i zagranicznych. W kwietniu 2010 roku rozpoczął pracę w PROBUS Rajchel & Ludwicki Spółka Jawna, jako współzałożyciel spółki jednocześnie obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego w PROBUS. Jest odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację spółki. Zwolennik dobrej książki, w wolnym czasie gra w koszykówkę.
Beata Rajchel – Dyrektor Handlu i Rozwoju
Absolwentka Wydziału Prawa ze specjalnością sądową w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Specjalista z zakresu negocjacji i mediacji sądowych. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży finansowej i windykacyjnej, zdobyte na różnych stanowiskach. W kwietniu 2010 roku rozpoczęła pracę w PROBUS Rajchel & Ludwicki Spółka Jawna jako współzałożyciel spółki jednocześnie obejmując stanowisko Dyrektora ds. handlu i rozwoju w PROBUS. Jest odpowiedzialna min. za finanse zarządzanie oraz organizację i ustalanie procedur obowiązujących w spółce. W wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne.
O firmie
Partnerzy
Referencje
Nowoczesna windykacja należności
Copyright © by PROBUS Rajchel & Ludwicki Spółka Jawna, ul. Piotra Wysockiego 20/15, 03-388 Warszawa, NIP 5242704718, REGON 142361274, KRS 0000354352
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Strona główna
Firma
Oferta
Szkolenia
Kariera
Kontakt
Aktualności
ePanel Klienta